רכישת דירה

יועץ משכנתאות חלק בלתי נפרד מרכישת הדירה

רכישת דירה היא העסקה הפיננסית הגדולה ביותר אצל מרבית משקי הבית. בתהליך כה מורכב רצוי להיעזר ביועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי אשר ילווה אתכם בתהליך לקיחת המשכנתא. תפקיד יועץ המשכנתאות לוודא שלקוחותיו לקחו את המשכנתא הטובה ביותר עבורם. משכנתא שתפורה על פי צרכיהם ויכולתם הכלכלית.

עדות שחר פליישמן על ארז שמש יועץ משכנתאות

אני רוצה, אני רוצה מכונית

כאשר קונים רכב יד שניה , ברוב המקרים אנחנו שמים את הרכב במכון בדיקה , כי אנו רוצים להיות בטוחים שקנינו רכב תקין. רכב יד שניה עולה נניח 80-100 אלף ש"ח , במקרה הכי גרוע זה יהיה ההפסד שלנו אם רכשנו רכב גרוע בלי לבדוק אותו. למרות זאת,כמעט כל מי שרוכש רכב ,שם את הרכב במכון בדיקה. לכן, בעסקה כה גדולה של רכישת דירה, כשמדובר במשכנתא של מאות אלפי שקלים, יש צורך להשתמש ביועץ משכנתאות אשר יבדוק שאנו לוקחים את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו.

רכב יד שניה
כמו שבמעמד רכישת רכב עושים בדיקה במוסך, כך גם במשכנתא (שעולה לנו יותר)

לעשות לבד זה לא תמיד הכי חכם.

חלק מנוטלי המשכנתאות נעזרים בפורומים שונים באינטרנט או מתייעצים עם חברים קרובים ומשפחה .העצות האלה עלולות להיות מסוכנות, כי החברים יוכלו לעזור בדרך כלל רק מהניסיון הספציפי שלהם. רק מהמשכנתא שהם לקחו. לכל שאלה שתשאלו,תקבלו במקרים רבים תשובות שונות וסותרות זו את זו. התייעצות עם חברים עלולה רק לבלבל. הסכנה היא שבשל עצות לא מקצועיות תילקח בסופו של דבר משכנתא לא מתאימה ומסוכנת.

כשאתם עומדים לקחת משכנתא מהבנק עליכם לזכור כי הבנק הוא גוף מסחרי, אשר מטרתו להניב רווח לבעלי המניות. פקידי המשכנתאות בבנק מנוסים ומקצועיים. אבל פקיד המשכנתאות לא אובייקטיבי כי הוא משרת את המעסיק שלו, שהוא הבנק. לכן יש צורך ביועץ אובייקטיבי אשר מחויב רק לכם אשר ילווה אתכם בתהליך לקיחת המשכנתא.

איך יועץ משכנתאות יעזור לכם?

– בעזרת יעוץ משכנתאות אובייקטיבי ובלתי תלוי ניתן להקטין את סך התשלומים לבנק לאורך חיי המשכנתא – חיסכון של עשרות אלפי שקלים.
– בעזרת יועץ משכנתאות ניתן להשוות את ההצעות השונות שמתקבלות מהבנקים ולהשוות פרמטרים שונים כגון סך החזר לבנק או מידת הסיכון לגידול בהחזר החודשי. כדי שהלווים יוכלו לדעת אם יוכלו לעמוד בהחזרים
– יועץ משכנתאות יחסוך לכם זמן רב ובירוקרטיה מיותרת. יחסוך לכם ימי חופש ובזבוז זמן מיותר בהתרוצצויות בין הבנקים השונים. אתם תקבלו ליווי מלא ותגיעו לבנק רק בעת החתימה על המשכנתא.

כשמדובר בהלוואה הגדולה ביותר שמשק בית נוטל, חובה להעזר באיש מקצוע.

חומרים נלווים להורדה:

מצגת המאמר

אודות כותב המאמר:

בעל תואר ראשון בכלכלה ו-MBA, הכשרות רבות והסמכות בתחומי הייעוץ הפיננסי למשפחות ולעסקים. למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי הכספים והפיננסים בחברות מובילות בארץ בעיקר בתחום ההי-טק והטכנולוגיה.

נהנית? כדאי להעביר את זה הלאה.

Share on facebook
לשיתוף בפייסבוק
Share on whatsapp
לשיתוף בוואטסאפ
Share on email
לשיתוף במייל

ליווי מלא לקבלת משכנתא

לפרטים נוספים >>

ליווי פיננסי לעסק שלך

לפרטים נוספים >>

המדריך ללקיחת משכנתא

להורדת המדריך מתנה >>

בדיקת סטטוס פיננסי למשפחות

להורדת המדריך מתנה >>

עכשיו זה קצת יותר מובן?

עולם המשכנתאות והפיננסיים עשוי מעט להפחיד, אבל בשבילי זו שפה מדוברת.
בשביל זה אני כאן – לעשות לך קצת סדר. אשמח לשתף אותך במאמרים נוספים:

סגירת תפריט
WhatsApp chat