אז שנפגש לקפה?

נעים להכיר - שמי ארז שמש ואני יועץ משכנתאות פרטי.

צברתי למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי הכספים והפיננסים בחברות מובילות בארץ בעיקר בתחום ההי-טק והטכנולוגיה. בעל תואר ראשון בכלכלה ו-MBA, עברתי הכשרות רבות והסמכות בתחומי הייעוץ הפיננסי למשפחות ולעסקים.

במה אוכל לעזור לך?

משנת 2014 אני עוזר ללקוחות רבים בתחום המשכנתאות. ליוויתי עשרות לקוחות בתהליך המורכב והלא פשוט של לקיחת משכנתא עבור הדירה אותם רכשו.

ההתמחות שלי נמצאת בראיה כוללת של מצבו הפיננסי של הלקוח, אני נעזר בניסיון הרב שצברתי בניהול כספים בחברות מובילות.

אני מאמין שיש להתייחס למשפחה כאל עסק לכל דבר מבחינת התנהלות כלכלית. יש להגדיר מטרות ויעדים פיננסים ודרכי פעולה. הניסיון הרב שצברתי מסייע לי לתמוך במשפחות לקראת צמיחה כלכלית והגשמת יעדים.

תהליך הליווי של הלקוח מאוד אישי וצמוד. אני מכיר טוב את מצבם הפיננסי של לקוחותי, נכסים פיננסים, ההתחייבויות, תכוניות לעתיד. כדי שאוכל לבנות עבורם את המשכנתא המתאימה בדיוק לצרכי הלקוח.

אני דובר שפה נדירה, "בנקאית מדוברת", בעזרתה אני עוזר ללקוחותיי לקבל תנאים מעולים מהבנקים ובזכות ההיכרות הרחבה שלי עם עולם הבנקאות והפיננסים אני משיג ללקוחותיי תוצאות יוצאות דופן המותאמות בצורה מדוייקת למידותיהם.

הלקוחות שלי זוכים לליווי רחב ,לא רק בתחום הצר של המשכנתא. אלא במקרים רבים הלקוח מקבל יעוץ והכוונה בתחומים פיננסים הקשורים להתנהלות כלכלית נבונה והשגת מטרות פיננסיות.

אז שנפגש לקפה?

אני מזמין אותך לתאם איתי שיחת הכוונה טלפונית ללא עלות. כבר בשיחה ראשונית זו אתן לך טיפים אשר עשויים לחסוך לך כסף רב. מזמין אותך גם לעקוב אחרי בפייסבוק, לשם אני מעלה כל הזמן ידע וטיפים חשובים שיעזרו לך לקבל החלטות פיננסיות מושכלות.

יועץ משכנתאות במודיעין ארז שמש

תמונה של ארז שמש מחייך ועומד לבוש חולצה מכופתרת יועץ משכנתאות פרטי

אני מזמין אותך לשיחת ייעוץ הכרות ללא-התחייבות וללא-עלות:  054-8600447

אבל אם עדיף לך, זה המקום להשאיר פרטים –  מבטיח להשיב בהקדם.