יועץ משכנתאות במודיעין

יועץ משכנתאות במודיעין

כתושב העיר מודיעין אני מסייע לזוגות אשר עוברים לעיר ומחפשים יועץ משכנתאות במודיעין שיעזור בתהליך רכישת הדירה. בעיר מודיעין ניתן למצוא שוק נדל"ן פעיל:

– שיפור דיור, שוק של קניה ומכירה דירות יד שנייה
פרויקטים חדשים במודיעין של קבלנים.
– במודיעין היו הגרלות של ומספר פרויקטים של תכנית מחיר למשתכן
– בתים פרטיים עם גינה במכבים וברעות הצמודות למודיעין

פרויקטים חדשים במודיעין

מודיעין היא עיר מבוקשת מבחינת רצון לגור בה ויש לא מעט פרויקטים חדשים במודיעין. במהלך שנת 2018 נערכו כ 462 עסקאות רכישת דירות מגורים יד שניה במודיעין/שיפור דיור. לפי נתוני השמאי המשלתי הראשי, הייתה עליית מחירים במודיעין בגובה 6% בשנת 2018 לעומת אומדן של כ 4% בממוצע הארצי העיר מודיעין הוקמה בשנת 1996 ומונה כים כ 94 אלף תושבים. השכונה הגדולה ביותר היא אבני חן (קייזר) בה מתבצעות עסקאות שיפור דיור רבים.

יועץ משכנתאות במודיעין בעסקאות שיפור דיור

בעיר מודיעין יש הרבה עסקאות של שיפור דיור. הבית בו חיה המשפחה הופך להיות קטן ולא נוח. רבים מהתושבים רוצים להמשיך לגור במודיעין לכן מחפשים דירה גדולה יותר בעיר.

עסקה כזו עלולה להיות לעתים מורכבת מבחינת המשכנתא. שכן במקרים רבים הלקוחות רוכשים דירה חדשה לפני ביצוע מכירת הדירה הנוכחית שלהם. סיטואציה של קניה לפני מכירת הדירה הקיימת מאלץת לקיחת הלוואת גישור על הבית החדש ולעתים על הבית הקיים. מדובר בשילוב של מספר תיקי משכנתא בעסקה אחת.

לכן רצוי להיעזר בעסקאות מורכבות מבחינת המימון ביועץ משכנתאות הפעיל בעיר מודיעין במקרים רבים יש מורכבות מבחינת תיקי המשכנתא ויש מספר תיקים.

– הלוואת גישור על דירה נוכחית
– הלוואת גישור על דירה חדשה נרכשת
– משכנתא על דירה חדשה
– במקרים רבים יש צורך במחזור משכנתא קיימת על בית נוכחי

"משק בית מפסיד בממוצע בעסקת משכנתא כ-160 אלף שקלים בגלל חוסר הבנה פיננסית"

מחירי דירות במודיעין
מחירי דירות במודיעין

למה לקחת יועץ משכנתאות במודיעין?

יש יתרון בלקיחת יועץ משכנתאות הפעיל במודיעין כשרוצים לרכוש דירה בעיר. היכרות של יועץ משכנתאות במודיעין ,עם הבנקים השונים בעיר יכולה לתרום מאוד לחיסכון הלווים המשכנתא.

יש חשיבות רבה למערכת היחסים האישית בין יועץ משכנתאות ממודיעין לבין פקיד הבנק בסניף המקומי בעיר. היכרות עמוקה של יועץ המשכנתאות במודיעין עם פקידי הבנק השונים מסייעת בהתאמת המשכנתא לבנק המתאים לעסקה.

– בהתאם לסוג העסקה היועץ יכול לבחור את הבנק המתאים ללקיחת המשכנתא. היכרות העמוקה של יועץ המשכנתאות במודיעין עם סניפי הבנק השונים במודיעין יכולה לסייע.

לכל בנק יש העדפות שונות לסוג הלקוחות שהוא מעדיף. יועץ משכנתאות במודיעין יודע איזה סניף מחפש עסקאות בעיר או עדיין רחוק מהיעדים שלו ולכן יתכן והריביות שהלקוח יקבל נמוכים משמעותית מאשר אפילו ריביות בסניף אחר של אותו בנק.

המאמרים שלי יכולים לחסוך לך עשרות אלפי שקלים, כדאי לך להשאר מעודכן:

ליועץ משכנתאות במודיעין יש היכרות עם מתווכים בעיר ועם עורכי דין המתמחים במקרקעין. כך יועץ משכנתאות במודיעין יכול לסייע במקרים רבים בנושא לוחות התשלומים או בעיות אחרות העלולות לצוץ בתהליך רכישת הדירה.

לקיחת משכנתא בעזרת יועץ משכנתאות במודיעין יכול להיות מאוד נוחה מבחינת התפעול מול הבנק. בתהליך לקיחת המשכנתא יש הרבה טפסים ואישורים שצריכים לקבל מסניף הבנק וגם להחזיר. הרבה פעמים יועץ המשכנתאות דואג לאסוף ולהחזיר את החומר מסניפי הבנק במודיעין. זה חוסך לך הרבה מאוד זמן ובירוקרטיה מיותרת.

מחיר למשתכן במודיעין- חשיבות יועץ משכנתאות במודיעין

במודיעין יש לא מעט פרוייקטים של מחיר למשתכן.  הנתון המדהים הוא שמתוך 59 אלף דירות שהןוגרלו במחיר למשתכן במודיעין. לכ 31 אלף  אין עדיין היתרי בניה.

גם הפרוייקטים הקיימים של מחיר למשתכן במודיעין מתעכבים.
כאשר אין היתר בניה הקבל ן אל יכול להתחייב על מועד איכלוס
חלק ניכר מהעבודה שלי כיועץ משכנתאות במודיעין קשורה להשגת משכנתא ללא הון עצמי לזוגות צעירים. אני מטפל בלא מעט לקוחות שמבקשים ליווי בנושא של לקיחת משכנתא לדירה ראשונה וכן לא מעט פרויקטים חדשים במודיעין של מחיר למשתכן מודיעין נחשבת לאיזור ביקוש, וההטבה שניתנת לזוגות צעירים נחשבת לטובה וגדולה. הדעות בנושא ההטבה של מחיר למשתכן חלוקות. יש דחיה של מתן היתרים, ואי ודאות לגבי מועדי ההגרלות.
בפרוייקטים של מחיר למשתכן ,כמו במודיעין למשל. חשוב לקחת יועץ משכנתאות במודיעין. לעיתים אישור המשכנתא קשים בגלל שיש לרוכשים מעט הון עצמי.

חומרים נלווים להורדה:

אודות כותב המאמר:

בעל תואר ראשון בכלכלה ו-MBA, הכשרות רבות והסמכות בתחומי הייעוץ הפיננסי למשפחות ולעסקים. למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי הכספים והפיננסים בחברות מובילות בארץ בעיקר בתחום ההי-טק והטכנולוגיה.

נהנית? כדאי להעביר את זה הלאה.

Share on facebook
לשיתוף בפייסבוק 0
Share on whatsapp
לשיתוף בוואטסאפ
Share on email
לשיתוף במייל

ליווי מלא לקבלת משכנתא

לפרטים נוספים >>

ליווי פיננסי לעסק שלך

לפרטים נוספים >>

המדריך ללקיחת משכנתא

להורדת המדריך מתנה >>

בדיקת סטטוס פיננסי למשפחות

להורדת המדריך מתנה >>

עכשיו זה קצת יותר מובן?

עולם המשכנתאות והפיננסיים עשוי מעט להפחיד, אבל בשבילי זו שפה מדוברת.
בשביל זה אני כאן – לעשות לך קצת סדר. אשמח לשתף אותך במאמרים נוספים:

סגירת תפריט
WhatsApp chat